eStudent Logo
Protekli događaji

Protekli događaji

Autor: Borna Nikolić, 11. 05. 2019.

Tradicionalni malonogometni turnir humanitarnog karaktera “Kopačka solidarnosti” , kojeg već četvrtu godinu zaredom uspješno organizira tim Društveno odgovorno poslovanje, ove se godine održao 10. i 11. svibnja u sportskoj dvorani Boćarski dom Zrinjevac.

Svrha ovog turnira jest dobrom voljom i udruženim snagama pridonijeti podizanju kvalitete obrazovanja, oblikujući tako poglede na svijet mladih te gradeći temelje za njihovo permanentno povezivanje znanja, vještina i sposobnosti. Do sada su sredstva donirana Centru za rehabilitaciju Zagreb, u podružnicu Sloboština, koja uključuje predškolski te osnovnoškolski odgoj djece s intelektualnim teškoćama u razvoju te će im prikupljena sredstva omogućiti lakši i bolji rad s djecom te još kvalitetnije obrazovanje i ostvarenje njihovih potencijala.

Na turniru sudjeluju renominirana hrvatska poduzeća poput: Zaba, INA, Infobip, Zagrebačka pivovara, PwC, Adacta, Ernst&Young i KPMG, te studenske udruge Spartacus, Studentski zbor EFZG, Financijski klub te eSTUDENT.

Nakon dva dana odmjeravanja snage, igre, druženja i čiste zabave, trece mjesto osvojila je ekipa EY-a, drugo Spartacus, a pobjedu je odnijela ekipa iz poduzeća Adacta. Djeca iz Centra za rehabilitaciju Zagreb zahvalila su se svim sudionicima i organizatorima nastupom i plesom.

Zahvaljujemo svima na dosadašnjoj podršci. Također se veselimo nastavku i iduće godine.

Ostale objave

30. 11. 2023.

Pridruži nam se i ove godine u osvještavanju studenata o društveno odgovornom poslovanju

Krenule su prijave za CSR in spotlight kojemu je cilj osvijestiti studente o društveno odgovornom poslovanju

24. 11. 2023.

STARTER te vodi u Zagrebačku banku , saznaj kako do prilike za posao!

Na drugi Izlet ove godine vodimo te u Zagrebačku banku, sve detalje otkrij u nastavku

23. 11. 2023.

Career Speed Dating - prilika koja se ne propušta i epizoda koju trebate poslušati

U novoj epizodi ePODCASTa saznaj sve o Career Speed Datingu.

20. 11. 2023.

U novoj epizodi ePODCASTa upoznali smo KING ICT!

Donosimo ti novu epizodu ePODCASTa

Postani članom Udruge putem pristupnog procesa koji se odvija jednom godišnje!

Prijavi se na naš newsletter i među prvima saznaj za studentska natjecanja, projekte i ostale studentske pogodnosti :)

Strateški partneri