eStudent Logo
Počela je nova eSTUDENT godina!

Počela je nova eSTUDENT godina!

Autor: Jelena Batur, 12. 11. 2021.

U četvrtak 4. studenog održali smo svečanu Welcome Skupštinu na FER -u i na taj način označili kraj pristupnog procesa te početak još jedne eSTUDENT godine. Po neka nova lica, još brojnije izazove i nezaboravnije uspomene naša Udruga upustit će se po 18. put. Svjesni da punoljetnost sa sobom nosi i obveze i dužnosti, s nestrpljenjem čekamo nove prilike da dokažemo kako smo itekako spremni prigrliti ih!

Izraz dobrodošlice novim članovima i novim izazovima

Welcome skupština

Kako bismo našim novim članovima poželjeli najbolju moguću dobrodošlicu u eSTUDENT i označili otvaranje nove godine, svi zajedno okupili smo se prošlog četvrtka na Fakultetu elektrotehnike i računarstva. Programom koje je vrijedno pripremilo i vodilo naše Predsjedništvo, pozdravili smo mnogobrojno novo članstvo te predstavili misiju i viziju naše Udruge. Manje opisivanjem, a više vlastitim pričama o Udruzi, članovi Nadzornog odbora i Predsjedništva okupljenima su približili misiju i viziju Udruge te podcrtali vrijednosti eSTUDENTa.  Živopisnim iskustvima i s puno smijeha, najavom novih projekata i uzbudljivih druženja, otvorili smo još jednu eGODINU. Po završetku skupštine, prigodno slavlje nastavili smo u IQ baru. 

Predsjedništvo dijeli svoja osobna poučna iskustva i lijepe uspomene iz Udruge
S osmijehom u novu eGODINU

Sve dodatne informacije o Udruzi te nadolazećim projektima pronađi na eSTUDENT Facebook, Instagram i web stranici te preplatom na newsletter.  

 

 

Ostale objave

27. 11. 2021.

Virtualni izlet u British American Tobacco, jednu od najpoznatijih multinacionalnih kompanija

STARTER nam je organizirao prvi ovogodišnji IBRM. Saznajte što su studenti naučili o BAT-u u sljedećem članku

12. 11. 2021.

4. studenog svečanom skupštinom na FER-u otvorili smo 18. eGODINU i priredili dobrodošlicu novim članovima

02. 11. 2021.

Save the Date: postani dio Career Speed Datinga 2021.

Do 19. studenog prijavi se na Career Speed Dating i stvori si priliku za praksu ili posao!

21. 10. 2021.

Otvorene prijave za LUMEN Business partnerska poduzeća

Prijavite svoje poduzeće na jedinstveno LUMEN Business studentsko natjecanje posvećeno rješavanju poslovnih slučajeva

Postani članom Udruge putem pristupnog procesa koji se odvija jednom godišnje!

Prijavi se na naš newsletter i među prvima saznaj za studentska natjecanja, projekte i ostale studentske pogodnosti :)

Strateški partneri